Zaproszenie na dni otwarte szkoły 11-12 luty

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Polskiej Marynarki Handlowej

piratul. Ks. J. Skorupki 9

33-100 Tarnów

 

ZAPROSZENIE
NA DNI OTWARTE SZKOŁY

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Niepublicznej Szkoły Podstawowej
im. Polskiej Marynarki Handlowej w Tarnowie
serdecznie zapraszają dzieci i ich rodziców na Dni Otwarte Szkoły,
które odbędą się 11 – 12 lutego 2016 roku o godzinie 16.00

Poniżej do pobrania program dni otwartych

Program dni otwartych

PRZEBIEG:

  1. Powitanie przybyłych gości.
    Przemówienie Dyrektora- świetlica, godzina 16.00
  2. Przedstawienie teatralne „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu uczniów klas 1-3
    (kółko teatralne) – godzina 16.10
  3. Zabawa integracyjna połączona z podziałem na grupy – godzina 16.30
  4. Udział dzieci w zajęciach organizowanych w poszczególnych klasach:
  • tor przeszkód na sali gimnastycznej- p. M. Styrkowiec, p. A. Wójcik,
    p.M Piska
  • warsztaty muzyczne – p. T. Armatys, ks. P. Jakób
  • zabawy językowe – p. I. Golba, p. A. Mleczko, p. A. Popiołek,
    A. Kobierska-Wrona
  • zabawy matematyczno-logiczne – p. J. Nowak. p. K. Nawrocka
  • doświadczenia chemiczne – p. N. Rogóż
  • zabawy plastyczne – p. I. Gąsior, p. M. Kornaś
  • zabawy interaktywne – p. I. Latocha, p. A. Schab

Nauczyciel odpowiedzialny za oprowadzanie rodziców po szkole – p. A. Gut
Poczęstunek na świetlicy – p. B. Maciak

  1. Po zakończeniu zajęć dziecko odbiera: pamiątkowy dyplom oraz słodką niespodziankę, rodzic otrzymuje biuletyn informacyjny na temat szkoły.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie
Niepublicznej Szkoły Podstawowej
im. Polskiej Marynarki Handlowej i Niepublicznego Gimnazjum
w Tarnowie

 

Zajęcia w czasie ferii – pierwszy tydzień

1Ferie Zimowe

I tydzień

  1. M. Piska
  2. 01 – Poniedziałek od 10 do 12 – gry zespołowe

19.01 – Wtorek           od 10 do 12 – gry zespołowe

  1. A. Gut

21.01 – Czwartek od 9 do 11 – gry zespołowe

od 11 do 12 – spotkanie w sprawie projektu edukacyjnego klasa II GIM

22.01 – Piątek     od 9 do 11 – gry zespołowe

  1. K. Kocoł

Przez cały okres ferii codziennie od 10 do 12 – zajęcia z tenisa stołowego

 

  1. I. Gąsior

20.01 – Środa od 12 do 14 – zajęcia plastyczne

21.01 – Czwartek od 12 do 14 – zajęcia plastyczne

  1. A. Wójcik

18.01 – Poniedziałek od 10 do 12 – zajęcia dodatkowe z czytania kl. I A

  1. I. Golba

22.01 – Piątek 10 do 11 kl. V

11 do 12 kl. VI

12 do 13 Gimnazjum

  1. I. Latocha

18.01 – Poniedziałek – od 9 do 11 klasa VI – zajęcia matematyczne przygotowanie do sprawdzianu

  1. N. Rogóż

19.01 – Wtorek od 9 do 11 – ćwiczenia przed egzaminem kl. III gimnazjum

  1. B. Sutkowska

20.01 – Środa od 10 do 12 – zajęcia z ortografii dla kl. IV

Bal karnawałowy dla Przedszkolaków i uczniów z SP i Gim

W piątkowy ranek od godz. 9.00 naszą salę gimnastyczną wypełniały 6-7-latki z zaproszonych przedszkoli w pięknych bajkowych strojach.  Spotkać można było Annę i Elzę, Calineczkę, Kopciuszka, Śnieżkę i wiele innych barwnych postaci bajkowych. Od godz. 10.30 rozpoczęły swój bal nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III a o godz. 16.30 przy najnowszych hitach muzycznych bawili się uczniowie z klas IV- VI i Gim. Wszystkim przedszkolakom i Paniom wychowawczyniom bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę.

I.L.

Laureaci konkursu Oxford Educational

Ma_oxford logo - kopiatematyka – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.plus XXIV Edycja

W konkursie wzięło udział 12 uczestników z klas IV-VI SP oraz I-III Gim, wśród których 5 uczniów otrzymało tytuł laureata (przygotowywani przez Iwonę Latocha):

  • Łukasz Kobiński – Laureat II stopnia – klasa VI
  • Mateusz Kosman – Laureat III stopnia – klasa V
  • Zuzanna Limanowska – Laureatka III stopnia – klasa IV
  • Agata Wojtyłko – Laureatka III stopnia – klasa IV
  • Agnieszka Głowacz – Laureatka V stopnia – klasa I Gim

 

J. Angielski – Oxford Lingua.Plus

Laureaci przygotowywani przez p. Iwonę Golbę:

  • Mateusz Kosman – Laureat I stopnia z wyróżnieniem – klasa V
  • Wiktoria Cierniak – Laureatka IV stopnia – klasa VI
  • Agnieszka Głowacz – Laureatka V stopnia – klasa I Gim

Laureaci przygotowywani przez p. Annę Mleczko:

  • Natalia Jarek – Laureatka II stopnia – klasa II a
  • Jakub Tyka – Laureat II stopnia – klasa II a
  • Dominika Nowotarska – Laureatka V stopnia – klasa II b
  • Katarzyna Chrzanowska – Laureatka V stopnia – klasa II b
  • Roksana Klinger – Laureatka V stopnia – klasa II b

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

I.L.