All posts by admin

Dyniowy zawrót głowy

W środowe popołudnie odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty dla przedszkolaków. Tym razem  połączyliśmy pieczenie dyniowych muffinek z ozdabianiem lampionów. Było słodko nastrojowo i wesoło.

Zapraszamy już na kolejne listopadowe warsztaty, których termin podamy na naszym szkolnym Facebooku.

Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

W ramach prowadzonej w szkole akcji „Odblaskowa szkoła” w dniu dzisiejszym (23.10) uczniowie z klas I-III przystąpili do konkursu „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. W konkursie zmagały się 4 zespoły trzyosobowe. Po zakończonym konkursie odbyła się wręczenie nagród za konkursy: odblaskowa okładka, odblaskowa zakładka i odblaskowy plecak. Koordynatorem całej akcji jest p. Agnieszka Surga.

Dzień Papieski

23.10.2018r. okazał się dniem pełnym wrażeń. Na czwartej lekcji cała szkoła zebrała się na apelu poświęconym św. Janowi Pawłowi II. Wspólnie obejrzeliśmy nakręconą przez gimnazjalistów ankietę przeprowadzoną wśród Tarnowian. Wysłuchaliśmy opowieści o życiu naszego wielkiego rodaka. Nauczyciele mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę podczas quizu wymyślonego przez uczniów. Największą atrakcją okazały się jednak przepyszne kremówki.