All posts by admin

Dzień Babci i Dziadka

W piątkowe popołudnie 11 stycznia 2019r. w naszej szkole zagoszczą wyjątkowi goście – Kochani Dziadkowie naszych uczniów z klas I – III, dla których to własnie oni przygotowali część artystyczną.

Zaczniemy od Jasełek w wykonaniu uczniów klas II, następnie wystąpią uczniowie z klasy III i zakończą nasi najmłodsi uczniowie czyli pierwszoklasiści. Po zakończeniu zapraszamy wszystkich na poczęstunek.

Galeria zdjęć.

Konkurs kolęd i pastorałek

We wtorek 8 lutego 2019r. odbył się w naszej szkole konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas I – III, którego organizatorem była p. Joanna Nowak i p. Ludmiła Kargól. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Każdy otrzymał dyplom i drobny upominek.

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce zajęła uczennica klasy III a – Dominika Nowotarska

II miejsce zajęła uczennica klasy II b – Emilka Lewicka

III miejsce zajęła uczennica klasy III a – Natalia Maniewska.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

życzę,  rodzicom, nauczycielom,

pracownikom naszej szkoły

oraz wszystkim uczniom

jak najserdeczniej:

smacznych pierników,

pięknej, kolorowej choinki,

wielu cudownych prezentów,

a przede wszystkim

ciepła rodzinnego.

Życzy I. Latocha

Jasełka i Wigilie klasowe

21 grudnia 2018r. zapraszamy wszystkich na Jasełka szkole w wykonaniu uczniów z klasy 2a i 2b pod opieką p. Małgorzaty i p. Agnieszki, które odbędą się o godz. 9.00. Po zakończeniu rozpoczną się Wigilie klasowe, które potrwają do godz. 11.15.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!