Daily Archives: 13 maja 2018

Zbiórka fantów na loterię.

Rada Rodziców zwraca się z prośbą o przekazanie na świetlicę lub do wychowawców klas fantów na loterię podczas Pikniku „Od Juniora do Seniora”, który odbędzie się 16 czerwca 2018 r. wraz z Klubem METAL, Radą Osiedla i Przedszkolem.

Z góry dziękujemy.

Zebranie z rodzicami.

Drodzy Rodzice zapraszamy Was na ostatnie zebranie w tym roku szkolnym, które odbędzie się 23 maja 2018r. o godz. 16.30 dla klas I-III, a o godz. 17.00 dla klas IV-VII i GIM. Na zebraniu zostaną przedstawione Państwu przewidywane oceny na koniec roku szkolnego.

Wyjście klasy 4b na kręgle.

Dnia 9 maja 2018r. klasa 4b wraz z wychowawcą uczestniczyła w wyjściu na kręgle – nagroda za zajęcie I miejsca w kategorii klas IV-VII i II Gim w szkolnym konkursie „Jedna Europa – bogactwo kultur”. Podczas dwugodzinnej gry uczniom towarzyszyły wielkie emocje. Uczniowie oprócz kręgli mogli również spróbować swoich sił w Bilardzie oraz na symulatorach (samochody, motocykle).

Zapraszamy do Galerii