Daily Archives: 30 września 2018

Klasa 4 a i 5 b na Małopolskiej Nocy Naukowców

W piątkowe popołudnie 28 września 2018r. uczniowie z klasy 4 a i 5 b udali się pod opieką p. Iwony Latochy, p. Agnieszki Gut i p. Małgorzaty Styrkowiec na Małopolską Noc Naukowców. Uczniowie uczestniczyli  w wykładzie o Ciekłym Azocie, który odbył się w I LO oraz zwiedzili salę biologiczną z patyczakami i nie tylko… Następnie udaliśmy się do III LO gdzie tworzyliśmy  kartki okolicznościowe oraz „gniotki”. Kolejnym punktem była pracownia chemiczna, matematyczna i sala gimnastyczna (pokaz pierwszej pomocy) w II LO. Na koniec udaliśmy się na PWSZ gdzie podziwialiśmy występy taneczne. Pełni dobrego nastroju choć troszkę zmęczeni wróciliśmy o 20.45 pod szkołę, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice.