Młodzież z Ukrainy odwiedziła nas podczas półkolonii

P7260097 [1600x1200].JPGNa zaproszenie Tarnowskiej Fundacji Dobrosąsiedzkiej Współpracy i Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, po raz siódmy do Tarnowa przybyła grupa młodzieży z Ukrainy. Goście zostali powitani i zakwaterowani w CKiW OHP, gdzie przez dwa tygodnie realizowali projekt „Nie pozwólmy zapomnieć o historii narodu” – współfinansowany przez Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Urząd Miasta Tarnowa. W projekcie wzięło udział 45 osób – dziewczęta i chłopcy do osiemnastego roku życia oraz 4 osoby dorosłe. Uczestnicy projektu pochodzą z rodzin o polskich korzeniach.

Grupa ta zaprezentowała naszym uczestnikom półkolonii piękny Program Artystyczny za który serdecznie dziękujemy. Zarówno dzieci jak i opiekunowie byli pod wielkim wrażeniem wystawionego programu.

Galeria zdjęć

Film – taniec z taśmą