Trzydniowa wycieczka klasy Va i VI a do Krynicy

IMG_5043 [1600x1200].JPGW dniach 22-24.o5.2013r. uczniowie z klasy V a i VI a uczestniczyli w wycieczce klasowej do Krynicy pod opieką p. Elżbiety Szumowicz,  p. Iwony Latochy i p. Andrzeja Mleczko (przewodnika).

W pierwszy dzień po długiej jeździe pociągiem grupa wyruszyła na Górę Parkową, a tam na szczycie uczniowie „szaleli” na rajskich ślizgawkach i ślizgawce pontonowej. Po zajściu wstąpiono do Pijalni Wody, gdzie można było zakupić wody mineralne takie jak Zuber, Słotwinka, Jana itd. Wieczorem po obiadokolacji czekało na dzieci karaoke, a potem dyskoteka.

Następnego dnia wyruszono na Jaworzynę, potem przez Przełęcz Krzyżową powrócono do centrum Krynicy. Wieczorem czekał na dzieci grill i pyszne smażone kiełbaski z pieczonymi ziemniakami. Ostatniego dnia po śniadaniu wyruszyliśmy do centrum Krynicy, żeby zwiedzić to piękne miasteczko oraz zakupić pamiątki.

W doskonałych humorach uczniowie wrócili do Tarnowa, gdzie czekali na nich stęsknieni Rodzice.

Galeria zdjęć

I.L.