Międzyszkolny Konkurs Interpretacji Teatralnej Wiersza dla Dzieci

5 maja Koło Teatralne „Dla Wszystkich” prowadzone przez panią Małgorzatę Piotrowicz wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Interpretacji Teatralnej Wiersza dla Dzieci. Wśród uczestników konkursu zostały utworzone dwie grupy wiekowe; dzieci z klas I-III oraz uczennice z klasy IV. Pierwsza grupa wystąpiła z wierszem Marii Konopnickiej pt. „Czy to bajka…Krasnoludki”, druga przedstawiła własną interpretację „Bąka” Hanny Niewiadomskiej. Obu zespołom występy udały się znakomicie, co zostało docenione przez jury. Grupa pierwsza w kategorii klas I-III w składzie: Arkadiusz Truchan, Jagoda Mitkowska, Julia Wojtyłko oraz Agata Wojtyłko, zdobyła II miejsce. Natomiast grupa starsza w kategorii klas IV-VI w składzie: Aleksandra Mitera, Weronika Myszak, Natalia Łopka oraz Martyna Mróz, zajęła I miejsce. Dodatkowo wyróżnienie za kreację postaci zdobyła Jagoda i Ola. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe a także dwa puchary. Zwycięzcom gratulujemy!

Galeria konkursu: