Szkoła bierze udział w konkursie „Dzieciaki do rakiet”

Szkoła bierze udział w konkursie „Dzieciaki do rakiet”

Tenis na lekcje WF!

Jesienią tenis wchodzi do szkół podstawowych. W 50 szkołach dzieci będą zarażać się tenisową pasją dzięki akcji Dzieciaki do Rakiet!

Szkoły otrzymają sprzęt tenisowy, zaś ich nauczyciele przejdą szkolenia, dzięki którym będą mogli wprowadzić tenis do programu zajęć. Wszystko po to, by dzieciaki mogły spróbować tej wspaniałej dyscypliny.

Budzimy w dzieciach tenisową pasję. Temu służył cykl tenisowych imprez plenerowych, które odbyły się latem. Wzięło w nich udział ponad 3000 dzieci. Teraz pora na szkoły!

Dzieciaki do Rakiet to ogólnopolska akcja mająca na celu popularyzację tenisa wśród dzieci w wieku 5-12 lat oraz ich rodziców. Tenis to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Każdy może w nią grać!

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny!
Dzieciaki do Rakiet!

Filmik zgłoszeniowy „Zabawa i sport”