Stypendiada wczesnoszkolna w klasie II a

Stypendiada wczesnoszkolna w klasie II a – finaliści i laureat

Uczniowie klasy II a naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Stypendiada organizowanym przez Firmę Edukacyjną „Orzeł”. W rywalizacji wzięło udział 12 uczniów. Dzieci brały udział w konkursach: czytelniczym, ortograficznym, matematycznym
i plastycznym. Wszystkie prace konkursowe oceniane były przez organizatora – ekspertów firmy „Orzeł”.

Bardzo miło nam poinformować, że

Iwo Gucwa w konkursie matematycznym zajął II miejsce, otrzymując dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu matematycznego.

Tymon Zdybał i Wiktor Wantuch otrzymali wyróżnienia i dyplom finalisty w ogólnopolskim konkursie matematycznym.

Bardzo dobre wyniki w naszej szkole uzyskali również:

W konkursie matematycznym: Maksymilian Kolbusz

W konkursie plastycznym: Michał Bania, Irmina Zdybał, Weronika Nowotarska, Natalia Antosiak i Bartłomiej Sambora

W konkursie ortograficznym: Tymon Zdybał i Weronika Piwowar

W konkursie czytelniczym: Tymona Zdybał

Wszystkim uczestnikom dziękujemy z przygotowanie się do konkursu i gratulujemy bardzo wysokich wyników. Życzymy dalszych sukcesów!