Wycieczka klasy 6 a i 1 a Gim do Łańcuta i Rzeszowa

Dnia 8 października 2013 roku klasa 6a i klasa 1a Gim pod opieką wychowawczyń pojechała na wycieczkę do Łańcuta i Rzeszowa. W Łańcucie zwiedzaliśmy przepiękny Zamek, Stajnie,IMG_5721 [1600x1200].JPG Wozownie, Oranżerię oraz Storczykarnie gdzie znajduje się 900 gatunków storczyków o cudownych zapachach. Następnie przemieściliśmy się do Rzeszowa gdzie przeszliśmy się Podziemną trasą czyli zwiedziliśmy Rzeszowskie Piwnice. Potem udaliśmy się spacerkiem do Galerii Rzeszowskiej a w  drodze powrotnej do autokaru podziwialiśmy pokaz Fontanny multimedialnej przy muzyce. Fontanna „tańczyła” m.in. do utworu Poloneza z Pana Tadeusza. Jednak największe humory dopisywały nam w autokarze, gdzie przy śpiewie, oklaskach i chodzącej fali wróciliśmy do domu.

Galeria zdjęć