List od brytyjskiej królowej Elżbiety II

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły otrzymali list od brytyjskiej królowej Elżbiety II.

Uczniowie klasy 7 oraz gimnazjum wraz z nauczycielkami języka angielskiego Anną Lis i Katarzyną Pudełek napisali list gratulacyjny z okazji narodzin wnuka królowej księcia Louisa. Była to świetna okazja do wspomnienia o zainteresowaniach naszych uczniów oraz zaprezentowania naszej szkoły. Nad oprawą graficzną pięknej kartki czuwała pani Iwona Gąsior – nauczycielka plastyki.

W odpowiedzi Jej Wysokość wyraziła wdzięczność za nadesłanie kartki wraz z życzeniami zdrowia. Do listu zostało dołączone zdjęcie księcia Louisa.

Warto wspomnieć, że w naszej szkole to już tradycja wysyłania życzeń do rodziny królewskiej i za każdym razem otrzymujemy odpowiedź. Jest to doskonała okazja do rozwijania umiejętności językowych naszych uczniów oraz zapoznania ich z kulturą brytyjską.