Akcja dla Oliwii!!

oliwiaChyba nikt nie spodziewał się takiego internetowego poruszenia, które wywołała przed tygodniem mała Oliwia. Dziewczynka od roku choruje na białaczkę. Jej mama prosi na Facebooku tylko o… kartkę z życzeniami. – 27 października skończy 6 lat. Dla Nas to jest krótka chwila, a ona będzie bardzoooo szczęśliwa – pisze. Informacja dotarła już 28 tys. ludzi. Przyłącz się i Ty!

– Mamy do Was prośbę! – tymi słowami zaczyna swoją krótką opowieść mama Oliwki. Dziewczynka ma dziś pięć lat. Jest pogodna, żywiołowa, w oczach błyska dziecięca iskierka. Ze zdjęcia profilowego spogląda rozweselona, krągła buzia, na ramiona spadają blond włoski. Widać, że zdjęcie pochodzi sprzed roku. Poniżej, w treści wydarzenia, można znaleźć te bardziej aktualne – z chustką lub szeroką opaską w kwiatki. Nie zmienia się jedno. Na twarzy Oliwki cały czas gości szeroki uśmiech.

Lekarze zdiagnozowali u Oliwii białaczkę. Walka o jej zdrowie trwa od 6 września ub.r. Rodzice pragną zatrzymać dla malucha jak najwięcej szczęścia, więc chcą spełnić jej marzenie. Nietypowe, trzeba dodać. Nie proszą o pieniądze, o leki, sprzęt. Jedynie… kartkę urodzinową.

– Jej wielkim marzeniem jest dostać bardzo dużą ilość urodzinowych kartek. Wystarczy jedna kartka, aby zobaczyć jej uśmiech, niesamowitą iskierkę w oczach, która będzie płonąć coraz mocniej z kolejną kartką – zwraca się do użytkowników Facebooka mama dziewczynki. Prośbę formułuje w trzech językach.


Cały tekst: http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35182,14759711,Akcja_dla_Oliwii__Wyslij_jej_kartke_urodzinowa.html#ixzz2iNggZKBc

Chcecie się przyłączyć?

Wystarczy wysłać kartkę na adres:

Oliwia Gandecka, ul. M. Curie-Skłodowskiej 11/26, 65-001 Zielona Góra